Kafe Ne’ye Hoşgeldiniz!

Toplulukların, Buluşmaların, Tatların Aromasıyla Güzelleşen Kafemize Şimdiden Hoşgeldiniz!

KafeNe’nin sahipleri dostluklarını, tahta oyunları ve harika yemekler için bir tutku ve sevgi üzerine inşa ettiler. Etkileşim ve iletişimin ve gerçek bağlantının yol kenarı tarafından düştüğü dijital çağın sonucunda, tahta oyunlarıyla gündelik öğütmelerin dağılmalarından kurtulduklarını ve gerçekten birbirlerini tanımaya başlamanın bir yolunu buldular.
KafeNe Suadiye, oyuncuları öfkeli bir yere getirmenin cevabını veriyor, kendi aramalarına devam edebiliyorlar. Kafene’ye gelen konuklar, 50’den fazla oyunun bulunduğu bir kütüphaneye erişebilirler.

Monopoly, Scrabble, Taboo ve yeni nesil oyunlar Catan, Dixit and GOT oyunları da oyunlarımız arasında bulunuyor. Zamanınız kısıtlı ise, UNO, Penta Go veya Suşi Go hızlı bir oyun oynayabilirsiniz.

Ailenizle ve arkadaşlarınızla masa oyunu anıları hazırlarken lezzetli kahve ve çayın tadını çıkarabilir ve sıcak ve soğuk içecek çeşitleri tadabilirsiniz. Kafe Ne her bir damağı tatmin edecek bir bistro menüsüne sahiptir.

Özenle seçilmiş atıştırmalıklarla, sağlıklı gıdalarla ve gurme sandviçleri ile herkes için gerçekten bir tat sunuyor. Gluten içermeyen vejetaryen seçenekler de yakında satışa sunulacak. Şimdi, telefonları, tabletleri ve dizüstü bilgisayarları yere koyun ve ‘yemeğinizle oynayabileceğiniz bir yerde sosyal ve etkileşimli halinize geri dönün.’

The owners of KafeNe have built their friendship over a passion and love for board games and great food. With the digital age taking over interaction and communication and true connection falling by the wayside, they found that board games allowed them to escape the distractions of the everyday grind and provide a way to really start to get to know each other.
KafeNe Suadiye is the answer to bringing gamers out to a cossy place they can call their own. Guests coming to Kafene will have access to a library of over 50 games. Mixed in with Monopoly, Scrabble and Taboo are new age favorites like Catan, Dixit and GOT. If you’re short on time, grab a quick game of UNO, Penta Go or Sushi Go.

While you start making board game memories with family and friends you can enjoy tasty coffee and tea and an assortment of hot and cold drinks. To top it off, Kafene has a bistro menu to satisfy any palate. From a carefully selected assortment of snacks, comfort foods and gourmet sandwiches there is truly something for everyone. Gluten free and vegetarian options will also be available soon. So put down the phones, tablets and laptops and get back to being social and interactive in a place where you can ‘play WITH your food.’

ETKİNLİKLERİ KAÇIRMAYIN

İNDİRİMLERDEN YARARLANIN

Hem etkinliklere katılın, hem oyun oynayın, hem de indirimli ürünlerimizden yararlanın.

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER
Image-1